Puslespill

Flåklypa Puslespill 1000 - Fra Paris til

1000 brikker

Varenr:770079
Flåklypa Puslespill 1000 - Fra Paris til 1000 brikker
299,-

Bli med Flåklypa fra Paris til Pyramidene. Motivet er hentet fra den nye Flåklypa filmen "Fra Paris til Pyramidene". Puslespillet er 1000 brikker og ferdig lagt er det 48 x 68 cm.

Det følger med et ark med bildet av ferdig puslespill i esken.

-+
Forventet 19.09.2025

De flotte designene på Flåklypa påskeeggene for 2026 er hentet fra kinofilmen «Flåklypa - Fra Paris til Pyramidene» som har premiere desember 2025.

I filmen går turen ut i verden for våre venner Solan, Ludvig og Reodor. De er med på billøpet som går gjennom yrende gater i Paris, over de sveitsiske alpene, gjennom frodige Italia og ender til slutt i glødende varm ørken i Egypt. Og de deltar ikke med hvilken som helst bil, men legendariske Il Tempo Gigante

 

Puslespillet gir en morsom og utfordrende opplevelse for både store og små. Det følger med et hjelpeark som viser det ferdige motivet, noe som gjør puslingen enklere og ekstra hyggelig. Dette er en perfekt gave til Flåklypa-fans og en koselig aktivitet for hele familien.

Produktinformasjon

Materiale FSC papir
Vekt 700 gram
Lengde 24cm
Bredde 20cm
Høyde 5cm


Kundeanmeldelser